תיעוד סיפורי לוחמים

הלוחמים שלנו. של כולנו. כל אחד מהם עולם ומלואו.                                                                                                                                                      לכל אחד יש סיפור חיים, על אחת כמה וכמה ללוחמים שנטלו חלק במלחמות ישראל .חשוב ביותר להנחיל לדורות הבאים סיפורי לוחמים שמהם נגזרים ערכים חשובים כגון: גבורה, הקרבה, חיים, שייכות ועוד שהם אבן היסוד למורשת ותרבות ישראל.

אם אתם, או מי מקורביכם, לחמתם באחת המלחמות, אתם מוזמנים לספר את סיפורכם האישי ולתעד אותו למען הדורות הבאים.

חיים שכאלה - הנצחת לוחמים

אין דרך מכבדת ומרגשת להנציח לוחם אהוב, מאשר הפקת אירוע בסגנון חיים שכאלה.

באירוע מסוג חיים שאלה, אנו נאסוף בשבילכם את כל החומרים ואת כל הסיפורים והתמונות אודות הלוחם. נשמע על יקיריכם מכם ומאלה שהיו הקרובים והאוהבים שלו.                                                                                                      

בשלב הבא, ניקח את כל הסיפורים והתמונות ונרקח אותם עבורכם, לערב מרגש שכולו זכרונות מתוקים, צחוק, קצת בכי ובעיקר – ערב חשוב ומרגש מאין כמותו, אשר יזכיר לכם ולכל אהוביכם את מי שהיה עבורכם ולמי שהיה עבור כל עם ישראל. הנצחה מכובדת וייחודית לדורות הבאים.

את האירוע עצמו מנחה פרדי ברק בשילוב תמונות, מצגות, סיפורים ושירים הקשורים ואהובים עליכם. ביחד נספר את הסיפור הכל כך חשוב שלו, נקרב את כל הלבבות. 

בנוסף, לאחר כל אירוע מקבל הלקוח סרטון ובו הראיונות מצולמים וערוכים וכן האירוע עצמו מתועד.

תיעוד סיפורי לוחמי מלחמת ששת הימים

            
בין השנים 2016 ל 2018 נטל פרדי ברק  חלק כמראיין ומתעד בפרוייקט חשוב זה מטעם ההסתדרות הציונית העולמית בשיתוף משרד ראש הממשלה.
מאות רואיינו בסיפורים  מרגשים ומרתקים המתועדים בספרייה הלאומית ע"ש שפילברג באוניברסיטה העברית בהר הצופים.

תיעוד סיפורי לוחמים מלחמת ששת הימים

תיעוד סיפורו המרתק של יוסף סגל

סיפורו שלהלוחם מאיר מארק

ממליצים עלינו...